Keď sa stretávam s nastávajúcimi manželmi pred svadbou, zvykneme sa dohodnúť na mieste fotenia a záložnom pláne. So Simonkou a Tomášom sme sa dohodli, že fotíme jedine vonku, nech sa deje čokoľvek. Absolútne sme verili, že počasie nám bude priať a užijeme si fotenie v prírode. Lenže tam hore si to inak naplánovali a vo svadobný deň bola zima, fúkal silný vietor.

Dohodli sme sa teda, že sa stretneme ešte raz, mimo svadobného dňa a portréty nafotíme zvlášť. Už-už to vyzeralo, že nás zaprší aj v náhradnom termíne, ale našťastie to napokon vyšlo. A ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré – podarilo sa nám vychytiť aj krásny západ slnka a tak dobre sme sa pri fotení bavili, až sa nám domov nechcelo. Vrátila som sa úplne po tme! :-)

Som veľmi vďačná, že som mohla byť súčasťou veľkého dňa týchto dvoch mladých ľudí! A takisto ďakujeme Ginke za kvetinky a hotelu Privilege za chutné jedlo a skvelú starostlivosť. A vám, Simonka a Tomáš, prajem všetko naj naj naj do spoločného manželského života!